dr Lille Hambaravi

Kui olete otsustanud usaldada oma hammaste tervise Lille Hambaravi hoolde, soovite kindlasti lähemalt teada, kes teie hambaid ravib.

 

Olen hambaarstina töötanud viimased 30 aastat ja need on olnud väga õpetlikud aastad. Hambaravi meetodid ja tehnika on arenenud pöörase kiirusega ning see sunnib ka meid, hambaarste, pidevalt arenema. Peame olema kursis tehnika viimase sõnaga, valdama uusimaid ravimeetodeid ja tundma üha uuenevaid ravivahendeid. See on põnev, kuid väga vastutusrikas töö ja arstina tuleb sellesse suhtuda täie tõsidusega.

 

Kui arstitudengist saab pärast ülikooli lõpetamist hambaarst, siis on ta oma kursusekaaslastega enam-vähem samal tasemel. Kuid see, kui hea hambaarst värskest ülikoolilõpetajast lõpuks saab, sõltub pühendumisest. Sest heaks arstiks ilma jäägitu pühendumiseta ei saa. Nii on see ka hambaarstidega. Perekonna järel on minu prioriteediks mu töö ja kuigi ma armastan ka sporti teha, jääb see siiski hobina minu vaba aega sisustama. Pühendumine oma tööle on minu arvates oluline veel seetõttu, et arstina müün ma lisaks oma oskustele ka usaldust. Just usaldusest sõltub, kas patsiendid tulevad minu juurde tagasi. Aastate jooksul on kujunenud kindel püsiklientuur ja ma olen selle usalduse eest väga tänulik. See on tunnustus minu tööle.

 

Kui tulete minu juurde esimest korda vastuvõtule, siis kõigepealt alustame teie hammaste ülevaatusest. Teie hambaid vaadates teen ma kindlaks viis kõige olulisemat asja:

 

  • milline on igemete seisukord
  • millised on hambad
  • kas on puuduvaid hambaid
  • milline on hambumus
  • millisena paistab naeratus

 

Seejärel koostan teie hammaste raviplaani. Selgitan hetkeolukorda teie suus, pakun välja lahenduse raviplaani näol, vastan kõigile teie küsimustele ja lepime kokku raviplaani üksikasjades.

 

Kui enamasti saab hamba korda esimesel külastusel (nt tavaline plommimine), siis mõnikord vajavad hambad pikaajalisemat ravi. Sel juhul lepime kokku, kui mitu korda ja millise aja tagant ravil käite. Kindlasti saame teid aidata ka siis, kui vajate proteese. Ärge kartke nõu küsida, sest koos leiame just teile sobivaima lahenduse. Lille Hambaravis on iga patsient oodatud!

 

Siiralt teie,
Dr Priit Lill